Tak w wielkim skrócie to jestem uwielbiającą tańczyć miłośniczką gotowania i sportu. Dodatkowo od całkiem niedawna mężatką i posiadaczką 2 uroczych psiaków.

Co jeszcze?

Przede wszystkim chciałam podkreślić, że nie jestem ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania. Z wykształcenia jestem nauczycielką języków obcych i na ten temat posiadam wyuczoną wiedzę i doświadczenie.

Skąd więc pomysł na takiego bloga?

Tematyka Mojego Kawałka Podłogi jest bliska mojemu sercu. Zdrowy styl życia i odżywianie interesuje mnie już od wielu lat, ale tak na poważnie zaczęłam o nim czytać dopiero parę lat temu. Zdecydowanie chcę pogłębiać wiedzę w tym zakresie i dowiadywać się nowych rzeczy. Chętnie podzielę się z Wami moimi dotychczasowymi doświadczeniami. Dodatkowo chcę również próbować nowych produktów, przepisów i aktywności, a swoje wrażenia opisywać na łamach bloga. Na przestrzeni 2 lat prowadzenia bloga zauważyłam, że pojawia się na nim najwięcej przepisów na zdrowe słodycze i dlatego to właśnie one stały się motywem przewodnim bloga. Znajdziesz tutaj mnóstwo przepisów, które od maja 2017 są tylko wegańskie.

Jeśli interesują Cię dodatkowe przepisy i darmowe materiały to wpadnij do zakładki „bezpłatne materiały”. Na bieżąco pojawiają się tam nowości, które możecie ściągnąć na swój komputer od ręki. Znajdziesz tam między innymi dwa ebooki z przepisami. Zajrzyj koniecznie!

Pozostańmy w kontakcie! Jeśli chcesz być na bieżąco i dostawać dodatkowe przepisy, informacje o konkursach i wszelkich nowościach to zapisz się na blogowy newsletter. Będziesz dostawać ode mnie maile nie częściej niż raz na dwa tygodnie. Pamiętaj również, że subskrybenci newslettera są przeze mnie traktowani wyjątkowo. To oni zawsze dowiadują się pierwsi o najistotniejszych rzeczach i ich opinie są dla mnie najważniejsze.

Zapisuję się na blogowy newsletter

 

Zapisz

zdrowe muffiny

Zdrowe muffiny - Mój pierwszy ebook!

Ebook z 10 zupełnie nowymi przepisami na zdrowe muffiny już dostępny!

mock up okladka

Zdrowe śniadania na słodko

10 nowych i dotąd nie publikowanych pomysłów na zdrowe śniadania na słodko!

Rozgość się i koniecznie daj znać, jak wypróbujesz któryś z moich przepisów! 🙂

Pozdrawiam serdecznie,