Słyszeliście o najnowszej inicjatywie Kasi i Magdy z blogów books&babies oraz save the magic moments? Jeśli tak, to możecie pominąć wstęp i od razu przejść do listy książek 😉 Jeśli nie to serdecznie zachęcam do zapoznania się z akcją!

O co chodzi?

Akcja polega na wymianie książkowej między blogerami/ czytelnikami. Jeśli znajdziesz u mnie coś ciekawego, a mnie spodoba się któraś z proponowanych przez Ciebie książek to możemy się wymienić 🙂 Świetny sposób na odświeżenie domowej biblioteczki i poszerzenie horyzontów! Akcja trwa od dziś do 22 kwietnia. Zapraszam!

Lista blogów biorących udział w akcji dostępna jest na stronach Magdy i Kasi. Warto zajrzeć do większej ilości osób, może akurat coś wpadnie Ci w oko 🙂

Ogólnie chodzi o wymianę książka za książkę. Jednak jeśli jesteś zainteresowany którąś z moich propozycji daj znać, a jakoś się dogadamy 🙂

 1. Gorzka czekolada Lesley Lokko „Wspaniała historia o poszukiwaniu miłości i swojego miejsca na ziemi”. Stan: bardzo dobry z niewielkimi śladami użytkowania.
  gorzka czekolada
 2. Kilka godzin przed świtem Dean Koontz„Poszukując spokoju, Odd trafia do miasteczka Magic Beach w Kalifornii. Pewnej nocy nawiedza go proroczy sen o totalnej zagładzie- widzi niebo w czerwieni, fale krwi zalewające rajskie plaże i samotną kobietę. Kim jest nieznajoma? Niedługo potem Odd spotyka ją w świecie rzeczywistym. Annamaria prosi go o pomoc, zadaje pytanie: Umrzesz za mnie?” Stan: idealny.
  Kilka godzin przed świtem
 3. Szósty cel James Patterson– „Podczas strzelaniny na promie w zatoce San Francisco ciężko ranna zostaje lekarka sądowa Claire Washburn, bliska przyjaciółka porucznik Boxer. Ginie też kilka niewinnych osób. Zabójca, który sam zgłasza się na policję, ma szansę uniknąć sprawiedliwości.” Wydanie kieszonkowe. Stan: idealny.
  szósty cel
 4. Generał w labiryncie Gabriel Garcia Marquez– „”Wspaniała, przejmująca książka o klęsce zwycięzcy, o umieraniu człowieka i rozpadaniu się jego dzieła”. Oprawa twarda. Stan: idealny.
  generał w labiryncie
 5. Martwa natura Joy Fielding– „Dramat młodej kobiety zawieszonej między życiem a śmiercią. Piękna 30-letnia Casey, dziedziczka wielkiej fortuny, jest właścicielką firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Nie miała łatwego dzieciństwa, ale teraz u boku kochającego męża, otoczona przyjaciółmi, wiedzie beztroski żywot. Pewnego dnia jej świat wali się w gruzy.” Oprawa twarda. Stan: idealny.
  martwa natura
 6. Dubler David Nicholls– „Dla Josha Herpera show-biznes oznacza pieniądze, sławę, piękną żonę i główną rolę na londyńskim West Endzie. Stephen natomiast skazany jest na granie przechodniów i ciał ofiar. Obdarzony niefortunnym nazwiskiem i beznadziejnym agentem, Stephen jest dublerem Josha. Gdy zakochuje się w jego mądrej i zabawnej żonie, sprawy komplikują się na dobre.” Stan: idealny

dubler

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z powyższych książek daj proszę znać w komentarzu. Co do kosztów wysyłki to obowiązują standardowe cenniki Poczty Polskiej. W razie pytań daj znać!

Wymieniamy się? 🙂

Pozdrawiam
a podpis

 

Follow

zBLOGowani.pl