Tak w wielkim skrócie to jestem uwielbiającą tańczyć miłośniczką gotowania i sportu. Dodatkowo od niedawna mężatką i posiadaczką psa.

Co jeszcze?

Przede wszystkim chciałam podkreślić, że nie jestem ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania. Z wykształcenia jestem nauczycielką języków obcych i na ten temat posiadam wyuczoną wiedzę i doświadczenie.

Skąd więc pomysł na takiego bloga?

Tematyka Mojego Kawałka Podłogi jest bliska mojemu sercu. Zdrowy styl życia i odżywianie interesuje mnie już od wielu lat, ale tak na poważnie zaczęłam o nim czytać dopiero parę lat temu. Zdecydowanie chcę pogłębiać wiedzę w tym zakresie i dowiadywać się nowych rzeczy. Chętnie podzielę się z Wami moimi dotychczasowymi doświadczeniami. Dodatkowo chcę również próbować nowych produktów, przepisów i aktywności, a swoje wrażenia opisywać na łamach bloga.

Może ktoś z Was potrzebuje mobilizacji, szuka swojej drogi do zdrowego stylu życia i odżywiania? A może szukacie dobrego powodu, żeby zerwać ze starymi nawykami? Ja też miałam swoje wzloty i upadki, ale wydaje mi się, że wreszcie powoli odnajduję optymalną drogę. Proces ten będzie trwać jeszcze długo, ale jestem pozytywnej myśli i nie poddaję się.

Myślisz, że nie da się bezkolizyjnie łączyć zdrowego stylu życia z pracą na cały etat? Jestem żywym przykładem, że się da. Skoro ja mogę to Ty również!

Zapraszam do lektury!
/Edyta