Tak w wielkim skrócie to jestem uwielbiającą tańczyć miłośniczką gotowania i sportu. Dodatkowo lubię uczyć się języków obcych i poznawać nowych ludzi.

Co jeszcze?

Przede wszystkim chciałam podkreślić, że nie jestem ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania. Z wykształcenia jestem nauczycielką języków obcych i na ten temat posiadam wyuczoną wiedzę i doświadczenie.

Skąd więc pomysł na takiego bloga?

Tematyka Mojego Kawałka Podłogi jest bliska mojemu sercu. Zdrowy styl życia i odżywianie interesuje mnie już od wielu lat, ale tak na poważnie zaczęłam o nim czytać dopiero parę lat temu. Zdecydowanie chcę pogłębiać wiedzę w tym zakresie i dowiadywać się nowych rzeczy. Chętnie podzielę się z Wami moimi dotychczasowymi doświadczeniami. Dodatkowo chcę również próbować nowych produktów, przepisów i aktywności, a swoje wrażenia opisywać na łamach bloga. Na przestrzeni 2 lat prowadzenia bloga zauważyłam, że pojawia się na nim najwięcej przepisów na zdrowe słodycze i dlatego to właśnie one stały się motywem przewodnim bloga. Znajdziesz tutaj mnóstwo przepisów, które od maja 2017 są tylko wegańskie.

Jeśli interesują Cię dodatkowe przepisy i darmowe materiały to wpadnij do zakładki „bezpłatne materiały”. Na bieżąco pojawiają się tam nowości, które możecie ściągnąć na swój komputer od ręki. Znajdziesz tam między innymi dwa ebooki z przepisami. Zajrzyj koniecznie!

Pozostańmy w kontakcie! Jeśli chcesz być na bieżąco i dostawać dodatkowe przepisy, informacje o konkursach i wszelkich nowościach to zapisz się na blogowy newsletter. Będziesz dostawać ode mnie maile nie częściej niż raz na dwa tygodnie. Pamiętaj również, że subskrybenci newslettera są przeze mnie traktowani wyjątkowo. To oni zawsze dowiadują się pierwsi o najistotniejszych rzeczach i ich opinie są dla mnie najważniejsze.

Zapisuję się na blogowy newsletter

 

Zapisz

zdrowe muffiny

Zdrowe muffiny - Mój pierwszy ebook!

Ebook z 10 zupełnie nowymi przepisami na zdrowe muffiny już dostępny!

Zdrowe śniadania na słodko

10 nowych i dotąd nie publikowanych pomysłów na zdrowe śniadania na słodko!

Możliwości współpracy

Odbiorcami bloga są głównie  kobiety w wieku 24-35 lat dbające o zdrowie i przywiązujące dużą wagę do zdrowego odżywiania. Są to w szczególności osoby na diecie bez cukru, białej mąki, nabiału oraz od niedawna również weganie.

Blog wyróżniają bardzo pomysłowe, autorskie przepisy na zdrowe słodycze, apetyczne fotografie oraz dostęp do darmowych materiałów do pobrania.

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, które będą tematycznie wpasowane w tematykę bloga oraz zgodne z jego przekazem. Przykładowymi formami współpracy są:

– przepis lub seria przepisów z lokowaniem produktu
– przeprowadzenie konkursu z nagrodami sponsorowanymi
– udzielenie zniżki na zakup produktów reklamodawcy/ kodu na darmową wysyłkę dla czytelników

Profile Social Media oraz newsletter (stan na maj 2019r.):
– 13 620 fanów na Facebooku
– 8 316 obserwujących na Instagramie
– 3 023 zaangażowanych subskrybentów newslettera

Zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego pod adresem mkawalekpodlogi@gmail.com

Wystawiam faktury VAT.

Jesteś blogerem i chcesz wypróbować przepisy zawarte w moich ebookach? Odezwij się do mnie śmiało na Facebooku, Instagramie lub po prostu napisz maila 😉


Drogi czytelniku rozgość się i koniecznie daj znać, jak wypróbujesz któryś z moich przepisów! 🙂

Pozdrawiam serdecznie,