Siedzę i siedzę, myślę i myślę…. Myślę od czego by tu zacząć. Nigdy nie byłam dobra we wstępach. Pamiętam jak pisząc wypracowania z j. polskiego zawsze musiałam mieć w pogotowiu jakiś oklepany początek, żeby tylko mieć się na czym zaczepić. W tej chwili coraz większego sensu nabierają dla mnie słowa piosenki „najtrudniejszy pierwszy krok” (nawet włączyłam sobie ją teraz w ramach dopingu). O dziwo troszkę pomogło. No to zaczynamy!

golden retriever

golden retriever

Myśl o założeniu bloga towarzyszy mi z przerwami już prawie dwa lata. Wreszcie postanowiłam się za to zabrać i spróbować swoich sił tutaj. Interesuje mnie zdrowy styl życia, odżywanie, sport i psychologia. Będą to pewnie główne tematy, które znajdziecie na Moim Kawałku Podłogi. Jednak od razu chciałam uprzedzić, że żaden ze mnie ekspert w tej dziedzinie, raczej bliżej mi do osoby zafascynowanej tą tematyką.

Oprócz tego jestem szczęśliwą współwłaścicielką największego słodziaka stąpającego po okolicznych osiedlach (i pewnie nie tylko, ale nie chcę się przechwalać ;), a mianowicie szczeniaka goldena retrievera o brzmiącym imieniu Bruno. Pewnie co jakiś czas będzie się on pojawiał w mych wpisach i na zdjęciach.

To by było na tyle. Pierwsze koty za płoty! Dość tego siedzenia – czas potańczyć!

Trzymajcie się ciepło w to deszczowe popołudnie
a podpis

 

 

Follow

zBLOGowani.pl