W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne darmowe materiały, które stworzyłam specjalnie z myślą o Tobie i innych czytelnikach bloga. Podzielone one zostały na dwie kategorie. W pierwszej możesz ściągnąć i wydrukować od razu. W drugiej znajdują się bardziej kompleksowe materiały, które zostaną przesłane Ci na maila. A teraz sprawdź, co może Cię zainteresować! 🙂

mock up sezonowe

Lista sezonowych warzyw i owoców (jesień)

8 zamienników białego cukru możesz pobrać od razu na swój komputer i wydrukować jako przydatną ściągę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach tych zamienników przeczytaj koniecznie ten wpis na blogu.

zamienniki mock up

8 zamienników białego cukru

Materiały dostępne poniżej trafią prosto na Twojego maila. Pobierz je za darmo już teraz!

ebook fit słodycze

Ebook- top 10 przepisów na desery z bloga

ebook zdrowe śniadania

Ebook z przepisami na zdrowe śniadania na słodko

mini listy zakupów

10 mini list zakupów na przepisy top 10

ebook fit słodycze słodkie święta

Słodkie Święta - przepisy na pyszne desery

Odbierz 12 smakowitych przepisów na pyszne słodkości świąteczne. Ebook powstał we współpracy z 5 świetnymi blogerkami i z pewnością Ci się spodoba!

W sprzedaży dostępne są już dwa ebooki z autorskimi przepisami, które dotąd nie były publikowane na blogu.

Do 7.01.2018 będzie trwała przedsprzedaż i w związku z tym do zgarnięcia będą dodatkowe bonusy. W zależności od ebooka będą one różne. Bezpłatne dodatki w takiej ilości będą dostępne tylko w przedsprzedaży. Więcej szczegółów znajdziesz bezpośrednio w sklepie.

zdrowe muffiny

Zdrowe muffiny

Znajdziesz tutaj 10 zupełnie nowych przepisów na pyszne i zdrowe muffiny! Do każdego przepisu obliczone zostały kalorie i wartości odżywcze. Więcej informacji w linku poniżej.

mock up okladka

Zdrowe śniadania

W tym ebooku znajdziesz 10 zdrowych śniadań na słodko. Każde z nich jest zupełnie inne, ale łączy je obłędny smak, prostota i możliwość wcześniejszego przygotowania. Więcej informacji w linku poniżej.